Oslavy a výročí

V této rubrice Vás budeme od března 2019 informovat, kdo z našich seniorů slaví narozeniny a objeví se zde jednou za rok i informace z vítání občánků o našich nejmladších spoluobčanech. Přidejte se s námi ke gratulaci! (Pozn.: Fotografie z gratulací zveřejňujeme jenom u těch jubilantů, kteří nám dali souhlas s ochranou osobních údajů. Tento souhlas mají u sebe zástupci obce, když Vám jdou gratulovat a rádi Vám ho pomohou vyplnit.)

Výročí v měsíci ČERVENEC

V měsíci červenec budou svá výročí slavit:

89. narozeniny    paní Stanislava Holická

85. narozeniny    pan  Josef Skala

77. narozeniny    paní Věra Jarkovská

72. narozeniny    pan  František Novotný

91. narozeniny    paní Věra Chmelíková

Našim občanům přejeme hlavně zdraví a radosti do dalších let. Připojte se k nám s gratulací.

Dubnová blahopřání

9. 4. 2019 byly zástupkyně kulturního výboru gratulovat našemu jubilantovi Jaroslavu Lukáškovi k jeho 75. narozeninám. 23. 4. 2019 se přálo u pana Zdeňka Kupky k jeho 86. narozeninám a 27. 4. 2019 u paní Dobromily Bortlíkové k jejím 88. narozeninám. 

 Do dalších let všem osavencům přejeme hodně štěstí, spokojenosti a hlavně hodně zdraví!

Výročí v měsících DUBEN, KVĚTEN a ČERVEN

V měsících duben, květen a červen budou svá výročí slavit:

Lukášek Jaroslav, Baše Vladimír, Kupka Zdeněk, Bortlíková Dobromila, Kotlantová Jana, Petrová Karla, Dostálová Anna, Šolc Jiří a Štandera Jiří. 

Březnová blahopřání

V pátek 15. 3. 2019 byly členky kulturní výbor paní Věra Bortlíková a Věra Koutníková jménem OÚ Librantice gratulovat našim dvěma jubilantům. Své 70. narozeniny totiž slavili paní Miloslava Borovcová a pan Josef Valášek.  Do dalších let oběma osavencům přejeme hodně štěstí, spokojenosti a hlavně hodně zdraví!

17. 11. 2018 VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ

Naší milou povinností bylo dne 17. 11. 2018 přivítání nových občánků obce Librantice. O kulturní úvod se postarala librantická mateřská školka. Za krásné zpívání děkujeme. Do rodiny Benešovy, Šedkovy, Ulibynovy/Horákovy, Morávkovy a Musilovy přejeme rodičům, prarodičům i všem příbuzným mnoho lásky a trpělivosti s výchovou nových potomků. Ať se Vám daří vychovávat Vaše děti v radosti a hlavně, ať jste všichni zdraví. Novým občánkům přejeme, aby jim Librantice byly domovem a dobrým místem pro život. 

Výběr fotografií od profesionální fotografky paní Jany Skákalové najdete v naší fotogalerii na tomto webu. 

Pro rodiny nových občánků je CD s kompletními fotkami k mání u paní Milady Bortlíkové milada.bortlikova@librantice.cz