Výlet seniorů 23.6.2026
22. květen 2026
vložil monika.kralickova
Výlet seniorů je pořádaný MAS NAD ORLICÍ, o.p.s.
Výlet je realizován pro seniory z území MAS. Koná se 23.6. a jeho cílovou zastávkou jsou Poděbrady, kde navštívíme zámek, Polabské muzeum, projedeme se lodí Král Jiří a projdeme se lázeňskou promenádou. V ceně 500Kč za osobu je doprava, oběd a vstupné.
Nástupní místa na trase jsou následující:
Kostelec nad Orlicí - parkoviště u Penny marketu,
Častolovice - autobusová zastávka u A2 potravin naproti pobočky České pošty,
Týniště nad Orlicí - Mírové náměstí,
Třebechovice pod Orebem - Masarykovo náměstí,
Černilov - autobusová zastávka u evangelického kostela.
K obědu je jednotné menu - vývar a španělský ptáček s rýží.
Přihlašování na výlet je možné telefonicky, SMS nebo emailem.
