Život v obci

Sbor dobrovolných hasičů

Myšlenka "Sobě ku cti, ostatním ku pomoci" vedla k ustanovení sboru, protože člověk sám, nemůže účinně ochránit svůj majetek. SDH Librantice je nejstarším zájmovým občanským sdružením v obci. Jeho vznik se datuje do roku 1882. Více o něm se můžete dozvědět na odkazu níže.

Fotogalerii SDH Librantice naleznete ZDE.

více...

Obecní knihovna Librantice

Otevřena každé úterý od 16:30 do 17:30. V naší knihovně naleznete široký výběr titulů: českou i zahraniční beletrii, cestopisy, autobiografie, poezii, časopisy a další.

více...

Cvičme zdravě

„Ať jsi malý, nebo velký, ať jsi kulatý, či tenký, ať jsi v letech, nebo mlád, ...vlastně je to jedno! Hlavně abys měl své tělo rád a dobře se Ti vedlo!“

Proto cvičte s námi. Budeme se těšit!
Šárka, Vlasta, Aneta

https://www.cvicmezdrave.cz/

Hospůdka Na Hřišti

Hospůdka Na Hřišti byla zkolaudována v prosinci 2016. Moderní, svěží prostředí s občerstvením a možností posedět za teplých dnů venku s dohledem na děti na dětském nebo fotbalovém hřišti, příjemná osbluha a místo pro setkávání, plesy, přednášky, turnaje a koncerty. Přijďte nejen na dobré pivo.
https://www.facebook.com/Hosp%C5%AFdka-Na-H%C5%99i%C5%A1ti-546977972317332/

Golfový klub Na Vrších

Golfový areál Na Vrších zahájil svoji aktivitu v roce 2004 a srdečně Vás zve k návštěvě. Naleznete u nás golfovou školu pro děti i dospělé, tenisový kurt s profesionální trenérkou, prima občerstvení s příjemnou obsluhou.

http://www.gcnavrsich.cz/